facebook

Apartamentowiec Dune

Mielno to miejscowość będąca jednym z najcenniejszych skarbów polskiego wybrzeża. Swą wyjątkowość zawdzięcza położeniu w wąskim pasie lądu pomiędzy jeziorem a morzem. Korzenie turystyczne Mielna sięgają 1897 roku kiedy to przybyli pierwsi turyści zauroczeni miejscem. Z biegiem lat miejscowość rozwijała się nabierając coraz większego znaczenia turystycznego i uzdrowiskowego, aż do teraz, kiedy stała się jednym z najpopularniejszych polskich kurortów wypoczynkowych. Licznie odwiedzana przez miłośników nadmorskiego klimatu i kąpieli słonecznych.

Właśnie tutaj w otoczeniu Morza Bałtyckiego, promenady oraz lasów sosnowych powstaje Dune. Magiczne miejsce z dala od terminów, stresu i zgiełku dnia codziennego.Morze i plaża, wyjątkowe miejsce dla Ciebie... Miejsce, które zapragniesz posiadać na własność… Miejsce gdzie Twoje życie zacznie się na nowo…

Dune to połączenie nowoczesnej architektury w najczystszej formie oraz naturalnego otoczenia wydm. Szerokie zastosowanie dużych powierzchni szklanych z elementami stali i kamienia naturalnego pozwoli Ci poczuć się częścią tego niezwykłego miejsca. Restauracja i kawiarnia na poziomie promenady z nadzwyczajnym widokiem na panoramę plaży i morza. Całodobowa recepcja, taras zewnętrzny z dwoma basenami oraz część SPA i Wellness dla wyłącznego korzystania przez mieszkańców. Prywatne miejsca postojowe wraz z komórkami lokatorskimi w podziemnej hali garażowej. Wszystko to dla Twojego komfortu i wygody.

Źródło: www.mielno-dune.pl

Share this
Copyright © by Apartamenty w Mielnie www.dune-mielno.pl mail: info@dune-mielno.pl Polityka Cookie